satın almak BYCHPS ile B43457A5688M3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Dizi: | B43457 |
| titrek elektrik akımı: | 15.7A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43457A5688M003 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43457A5688M3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.248" (31.70mm) |
| Empedans: | 19 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 16 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 6800µF |