satın almak BYCHPS ile B43458A9228M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Dizi: | B43458 |
| titrek elektrik akımı: | 8A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | 495-6420 B43458A9228M-ND B43458A9228M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Üretici parti numarası: | B43458A9228M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 30 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.201" (106.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 30 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW |
| kapasitans: | 2200µF |