satın almak BYCHPS ile B43504B277M87
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 420V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | B43504 |
| titrek elektrik akımı: | 1.35A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Diğer isimler: | B43504B 277M 87 B43504B0277M087 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43504B277M87 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 590 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.252" (57.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 500 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP |
| kapasitans: | 270µF |