satın almak BYCHPS ile B43504E107M87
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 420V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Dizi: | B43504 |
| titrek elektrik akımı: | 650mA @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43504E 107M 87 B43504E0107M087 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43504E107M87 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 1.6 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.465" (37.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 1.35 Ohm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP |
| kapasitans: | 100µF |