satın almak BYCHPS ile B43504G2158M87
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | B43504 |
| titrek elektrik akımı: | 3.4A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43504G2158M 87 B43504G2158M087 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43504G2158M87 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 120 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.661" (42.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 100 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP |
| kapasitans: | 1500µF |