satın almak BYCHPS ile B43505A2337M62
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | B43505 |
| titrek elektrik akımı: | 1.4A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43505A2337M 62 B43505A2337M062 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43505A2337M62 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 470 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 390 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 390 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 330µF |