satın almak BYCHPS ile B43510B3188M80
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 385V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Dizi: | B43510 |
| titrek elektrik akımı: | 6.8A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43510B3188M080 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43510B3188M80 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.984" (25.00mm) |
| Empedans: | 50 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.630" (92.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1800µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 40 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1800UF 20% 385V SNAP |
| kapasitans: | 1800µF |