satın almak BYCHPS ile B43521A567M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 420V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | B43521 |
| titrek elektrik akımı: | 3.4A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - 5 Lead |
| Diğer isimler: | B43521A 567M B43521A0567M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43521A567M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 290 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.520" (64.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - 5 Lead 270 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 270 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 560UF 20% 420V RADIAL |
| kapasitans: | 560µF |