satın almak BYCHPS ile B43540A2228M82
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | B43540 |
| titrek elektrik akımı: | 6.17A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Diğer isimler: | B43540A2228M 82 B43540A2228M082 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43540A2228M82 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 50 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.252" (57.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP |
| kapasitans: | 2200µF |