satın almak BYCHPS ile B43540A5477M82
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | B43540 |
| titrek elektrik akımı: | 3.15A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43540A5477M 82 B43540A5477M082 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B43540A5477M82 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 290 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.055" (52.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 210 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 470µF |