satın almak BYCHPS ile B43630A5397M087
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Dizi: | B43630 |
| titrek elektrik akımı: | 2.3A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Snap-In |
| Diğer isimler: | B43630A5397M 87 B43630A5397M87 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43630A5397M087 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 470 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 390µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 300 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 300 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 390µF |