satın almak BYCHPS ile B43640G2567M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 250V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Dizi: | B43640 |
| titrek elektrik akımı: | 1.4A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43640G2567M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | B43640G2567M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 220 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 560µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 150 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP |
| kapasitans: | 560µF |