satın almak BYCHPS ile B43642D5227M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | B43642 |
| titrek elektrik akımı: | 1.35A @ 100Hz |
| Diğer isimler: | B43642D5227M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | B43642D5227M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Empedans: | 540 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.062" (27.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 380 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 380 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP |
| kapasitans: | 220µF |