satın almak BYCHPS ile B43704A6158M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.031" Dia (51.60mm) |
| Dizi: | B43704 |
| titrek elektrik akımı: | 7.68A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | B43704A6158M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43704A6158M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 90 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.693" (119.20mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1500µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW |
| kapasitans: | 1500µF |