satın almak BYCHPS ile B43851F1227M000
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Dizi: | B43851 |
| titrek elektrik akımı: | 532mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Diğer isimler: | B43851F1227M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 32 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B43851F1227M000 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.318" (33.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 220µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 950 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 950 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |