satın almak BYCHPS ile B57213P259M301
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | P13 |
| R Mevcut: | 0.066 Ohm |
| R25 ° C: | 2.5 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 495-6667 B57213P 259M301 B57213P0259M301 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B57213P259M301 |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±20% 0.57" (14.5mm) |
| Çap: | 0.57" (14.5mm) |
| Açıklama: | ICL 2.5 OHM 20% 6.5A 14.5MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 6.5A |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |