satın almak BYCHPS ile B57236S250M51
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | - |
| R Mevcut: | - |
| R25 ° C: | 25 Ohm |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Diğer isimler: | B57236S 250M 51 B57236S0250M051 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B57236S250M51 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 25 Ohm Ohm ±20% 0.453" (11.5mm) |
| Çap: | 0.453" (11.5mm) |
| Açıklama: | ICL 25 OHM 20% 2.5A 11.51MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 2.5A |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |