satın almak BYCHPS ile B57237S150M54
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Dizi: | - |
| R Mevcut: | - |
| R25 ° C: | 15 Ohm |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Diğer isimler: | B57237S 150M 54 B57237S0150M054 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | B57237S150M54 |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 15 Ohm Ohm ±20% 0.59" (15mm) |
| Çap: | 0.59" (15mm) |
| Açıklama: | ICL 15 OHM 20% 3A 15MM |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 3A |
| Onaylar: | UL |
| Email: | [email protected] |