satın almak BYCHPS ile B59301P1120A62
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 30V |
|---|---|
| tip: | Ceramic |
| Zaman Trip: | - |
| Kalınlığı (Max): | 0.150" (3.80mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm) |
| Dizi: | - |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | - |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | - |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | 3.1 Ohm |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 4032 (1080 Metric) |
| Diğer isimler: | B59301P1120A 62 B59301P1120A062 B59301P1120A062-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 60°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B59301P1120A62 |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 4032 (1080 Metric) |
| Açıklama: | THERMISTR PTC 3.1OHM 120DEG 4032 |
| Güncel - Trip (It): | 640mA |
| Güncel - Max: | 1.6A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 310mA |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |