satın almak BYCHPS ile B72210S750K101
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 120V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 108V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 132V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Disc 10mm |
| Diğer isimler: | 495-5942 B72210S 750K101 B72210S0750K101 B72210S750K101-ND S10K75 S10K75-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 100VDC |
| Maksimum AC Volt: | 75VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B72210S750K101 |
| Enerji: | 12J |
| Açıklama: | VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM |
| Akım - dalgalanma: | 2.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 720pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |