satın almak BYCHPS ile B72510T250K62V9
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 39V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 35.1V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 42.9V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 495-2597-2 B72510E0250K062 B72510T 250K 62 B72510T0250K062 B72510T250K62 B72510T250K62V7 CT0805K25G |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCV |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 31VDC |
| Maksimum AC Volt: | 25VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B72510T250K62V9 |
| Enerji: | 0.30J |
| Açıklama: | VARISTOR 39V 80A 0805 |
| Akım - dalgalanma: | 80A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 250pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |