satın almak BYCHPS ile B78108S1472J9
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | BC |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 60 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | B78108S1472J 9 B78108S1472J009 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B78108S1472J9 |
| İndüktans: | 4.7µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Deney: | 7.96MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 95MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 340 mOhm Max Axial |
| Açıklama: | FIXED IND 4.7UH 820MA 340 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 340 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 820mA |