satın almak BYCHPS ile B82134A5152M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | B82134 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Axial |
| Diğer isimler: | 495-5608-2 B82134A5152M-ND B82134A5152M000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Iron |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B82134A5152M |
| İndüktans: | 30µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Frekans - Rezonans Öz: | 44MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 30µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 300 mOhm Axial |
| Açıklama: | FIXED IND 30UH 1.5A 300 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 300 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 1.5A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |