satın almak BYCHPS ile B82432A1104J000
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMD |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SIMID |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 40 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, J-Lead |
| Diğer isimler: | B82432A1104J |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | B82432A1104J000 |
| İndüktans: | 100µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 6.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 4.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead |
| Açıklama: | FIXED INDUCT 100UH 145MA 4.7 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 4.7 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 145mA |