satın almak BYCHPS ile B82498F3180J1
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Boyut / Boyut: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SIMID |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| Q 'Frekans: | 60 @ 500MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | B82498F3180J 1 B82498F3180J001 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ceramic |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B82498F3180J1 |
| İndüktans: | 18nH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Frekans - Deney: | 250MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 3.3GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 18nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 80 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 80 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 700mA |