satın almak BYCHPS ile B82731M2501A30
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 250V |
| Boyut / Boyut: | 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm) |
| Dizi: | B82731 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Vertical, 4 PC Pin |
| Diğer isimler: | 495-2765 B82731M2501A 30 B82731M2501A030 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 34 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B82731M2501A30 |
| İndüktans @ Frekans: | 47mH @ 10kHz |
| Empedans @ Frekansı: | - |
| Yükseklik (Max): | 0.807" (20.50mm) |
| filtre Türü: | Power Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2 Ohm (Typ) |
| Açıklama: | CMC 47MH 500MA 2LN TH |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 2 Ohm (Typ) |
| Kart Kalınlığı (mm): | 500mA |