satın almak BYCHPS ile B88069X4651S102
Garanti ile satın alın
| Gerilim - DC (Nom) Aşırı Spark: | 1000V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Cut Strip |
| Paket / Kutu: | Axial Cylinder |
| Diğer isimler: | 495-75989 B88069X4651S102-ND EM 1000X EM1000X |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | B88069X4651S102 |
| Darbe Deşarj Akımı (8 / 20μs): | 2000A (2kA) |
| Kısa fail: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | Gas Discharge Tube 2000A (2kA) ±20% 2 Pole Through Hole |
| Açıklama: | GDT 1000V 20% 2KA THROUGH HOLE |
| Email: | [email protected] |