satın almak BYCHPS ile BAS16LP-7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 75V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | X1-DFN1006-2 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 4ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-UFDFN |
| Diğer isimler: | BAS16LP-FTR BAS16LP-FTR-ND BAS16LP-TR BAS16LP-TR-ND BAS16LP7 BAS16LPDITR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BAS16LP-7 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 75V 200mA Surface Mount X1-DFN1006-2 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 75V 200MA 2DFN |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1µA @ 75V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans: | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |