satın almak BYCHPS ile BAS16VV,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 100V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-666 |
| hız: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 4ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-563, SOT-666 |
| Diğer isimler: | 1727-6170-2 568-7977-2 568-7977-2-ND 934058225115 BAS16VV T/R BAS16VV T/R-ND BAS16VV,115-ND BAS16VV115 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BAS16VV,115 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 3 Independent Standard 100V 200mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 3 Independent |
| Açıklama: | DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT666 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 500nA @ 80V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 200mA (DC) |
| Email: | [email protected] |