satın almak BYCHPS ile BAS21TM-7
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 250V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-26 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 50ns |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | SOT-23-6 |
| Diğer isimler: | BAS21TM-7DIDKR |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -65°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BAS21TM-7 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 3 Independent Standard 250V 250mA Surface Mount SOT-23-6 |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 3 Independent |
| Açıklama: | DIODE ARRAY GP 250V 250MA SOT26 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 200V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 250mA |
| Email: | [email protected] |