satın almak BYCHPS ile BAT46WH,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 850mV @ 250mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 100V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOD-123F |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 5.9ns |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOD-123F |
| Diğer isimler: | 1727-4816-2 568-6016-2 568-6016-2-ND 934064495115 BAT46WH,115-ND BAT46WH115 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 150°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BAT46WH,115 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Schottky 100V 250mA (DC) Surface Mount SOD-123F |
| diyodu, tip: | Schottky |
| Açıklama: | DIODE SCHOTTKY 100V 250MA |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 9µA @ 100V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 250mA (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 39pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |