satın almak BYCHPS ile BAV20,133
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.25V @ 200mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 150V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | ALF2 |
| hız: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 50ns |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Diğer isimler: | 1727-6117-1 568-7921-1 568-7921-1-ND |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BAV20,133 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 150V 250mA (DC) Through Hole ALF2 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE GEN PURP 150V 250MA ALF2 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 100nA @ 150V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 250mA (DC) |
| Vr, F @ Kapasitans: | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |