satın almak BYCHPS ile BC56PA,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 80V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 500mV @ 50mA, 500mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3-HUSON (2x2) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 420mW |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 3-UDFN |
| Diğer isimler: | 1727-2240-6 568-12523-6 568-12523-6-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BC56PA,115 |
| Frekans - Geçiş: | 180MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 180MHz 420mW Surface Mount 3-HUSON (2x2) |
| Açıklama: | TRANSISTOR NPN 80V 1A SOT1061 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 63 @ 150mA, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |