satın almak BYCHPS ile BC817,235
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 45V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 700mV @ 50mA, 500mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-236AB (SOT23) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | 1727-1978-2 568-11963-2 568-11963-2-ND 933589520235 BC817 /T3 BC817 /T3-ND BC817,235-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BC817,235 |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 500mA 100MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Açıklama: | TRANS NPN 45V 0.5A SOT23 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 100mA, 1V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |