satın almak BYCHPS ile BC846DS,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 65V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 300mV @ 5mA, 100mA |
| transistör Türü: | 2 NPN (Dual) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-TSOP |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74, SOT-457 |
| Diğer isimler: | 1727-1565-2 568-11091-2 568-11091-2-ND 934063468115 BC846DS,115-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BC846DS,115 |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) 65V 100mA 100MHz 250mW Surface Mount 6-TSOP |
| Açıklama: | TRANS 2NPN 65V 0.1A 6TSOP |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 2mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 15nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |