satın almak BYCHPS ile BC847BLP4-7B
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 45V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 600mV @ 5mA, 100mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | X2-DFN1006-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-XFDFN |
| Diğer isimler: | BC847BLP4-7BDITR BC847BLP47B |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BC847BLP4-7B |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 100mA 100MHz 250mW Surface Mount X2-DFN1006-3 |
| Açıklama: | TRANS NPN 45V 0.1A DFN1006H4-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 2mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 15nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |