satın almak BYCHPS ile BC847BMB,315
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 45V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 400mV @ 5mA, 100mA |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 3-DFN1006B (0.6x1) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-XFDFN |
| Diğer isimler: | 1727-1566-2 568-11093-2 568-11093-2-ND 934065886315 BC847BMB,315-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BC847BMB,315 |
| Frekans - Geçiş: | 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 100mA 100MHz 250mW Surface Mount 3-DFN1006B (0.6x1) |
| Açıklama: | TRANS NPN 45V 0.1A SOT883 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 2mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 15nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |