satın almak BYCHPS ile BCV46,215
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 60V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1V @ 100µA, 100mA |
| transistör Türü: | PNP - Darlington |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-236AB (SOT23) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 250mW |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | 1727-4895-2 568-6112-2 568-6112-2-ND 933932330215 BCV46 T/R BCV46 T/R-ND BCV46,215-ND BCV46215 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BCV46,215 |
| Frekans - Geçiş: | 220MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 60V 500mA 220MHz 250mW Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Açıklama: | TRANS PNP DARL 60V 0.5A SOT23 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 10000 @ 100mA, 5V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 100nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |