satın almak BYCHPS ile BF723,115
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 250V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 600mV @ 5mA, 30mA |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q101 |
| Güç - Max: | 1.2W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | 1727-5414-6 568-6859-6 568-6859-6-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 20 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BF723,115 |
| Frekans - Geçiş: | 60MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 250V 100mA 60MHz 1.2W Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRANS PNP 250V 0.1A SOT223 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 50 @ 25mA, 20V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 10nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |