satın almak BYCHPS ile BFC233814333
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 440V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Dizi: | MKP338 1 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 2222 338 14333 222233814333 BC1594 BFC2 338 14333 BFC2 338 14333 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233814333 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.033µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.033UF 20% 1KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.033µF |