satın almak BYCHPS ile BFC233816223
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 440V |
| Hata payı: | - |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Dizi: | MKP338 1 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233816223 |
| Çalışma sıcaklığı: | -50°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | BFC233816223 |
| Özellikler: | X1 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.022µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.022UF 1KVDC |
| kapasitans: | 0.022µF |
| Uygulamalar: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |