satın almak BYCHPS ile BFC233820474
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 310V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Dizi: | MKP338 2 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 2222 338 20474 222233820474 BC1617 BFC2 338 20474 BFC2 338 20474 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233820474 |
| kurşun Aralığı: | 0.886" (22.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.47µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 0.47µF |