satın almak BYCHPS ile BFC233843335
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 800V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 300V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 1.693" L x 0.728" W (43.00mm x 18.50mm) |
| Dizi: | MKP338 4 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233843335 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC233843335 |
| kurşun Aralığı: | 1.476" (37.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.398" (35.50mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 3.3UF 10% 800VDC RADIAL |
| kapasitans: | 3.3µF |
| Uygulamalar: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |