satın almak BYCHPS ile BFC233862393
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 300V |
| Hata payı: | ±20% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, MKP338 6 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233862393 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233862393 |
| kurşun Aralığı: | 0.591" (15.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Özellikler: | Y2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.039µF ±20% Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.039UF 20% 1KVDC RAD |
| kapasitans: | 0.039µF |