satın almak BYCHPS ile BFC233915682
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 630V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 310V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222233915682 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 110°C |
| Üretici parti numarası: | BFC233915682 |
| kurşun Aralığı: | 0.394" (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Özellikler: | X2 Safety Rated |
| Genişletilmiş Açıklama: | 6800pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD |
| kapasitans: | 6800pF |