satın almak BYCHPS ile BFC236511154
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 63V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 40V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Dizi: | MKT365 |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236511154 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC236511154 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.15µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.15UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 0.15µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |