satın almak BYCHPS ile BFC236515105
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 63V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 40V |
| Hata payı: | ±10% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.217" W (10.00mm x 5.50mm) |
| Dizi: | MKT365 |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236515105 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | BFC236515105 |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL |
| kapasitans: | 1µF |