BFC236622683
Parça Numarası:
BFC236622683
Açıklama:
CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
Veri Sayfası:
BFC236622683.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC236622683
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:100V
Gerilim Oylama - AC:63V
Hata payı:±5%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Dizi:MKT366
paketleme:Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222236622683
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
Üretici parti numarası:BFC236622683
kurşun Aralığı:0.197" (5.00mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.532" (13.50mm)
Özellikler:-
Genişletilmiş Açıklama:0.068µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polyester, Metallized
Açıklama:CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC RAD
kapasitans:0.068µF