BFC236713474
Parça Numarası:
BFC236713474
Açıklama:
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Veri Sayfası:
BFC236713474.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile BFC236713474
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim Oylama - DC:63V
Gerilim Oylama - AC:40V
Hata payı:±10%
Sonlandırma:PC Pins
Boyut / Boyut:0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Dizi:MKT367
paketleme:Tape & Box (TB)
Paket / Kutu:Radial
Diğer isimler:222236713474
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 105°C
Üretici parti numarası:BFC236713474
kurşun Aralığı:0.295" (7.50mm)
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.433" (11.00mm)
Özellikler:-
Genişletilmiş Açıklama:0.47µF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):-
Dielektrik malzeme:Polyester, Metallized
Açıklama:CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
kapasitans:0.47µF