satın almak BYCHPS ile BFC236746393
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | 250V |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 160V |
| Hata payı: | ±5% |
| Sonlandırma: | PC Pins |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) |
| Dizi: | MKT367 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 222236746393 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | BFC236746393 |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.039µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Dielektrik malzeme: | Polyester, Metallized |
| Açıklama: | CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD |
| kapasitans: | 0.039µF |